Produkty

Drviče Počet produktov v kategórii: 2

Drviče dokážu spracovať stavebný materiál a výrazne znížiť jeho pôvodný objem. Spracovaný materiál je môžné opäť využiť na stavbe. Drviče sa používajú pri rekonštrukčných prácach priamo na stavbe alebo pre spracovateľské podniky. Ich súčasti sú vyrobené s dôrazom na dlhú životnosť stroja, jednoduchú manipuláciu a spoľahlivú funkčnosť.

Podkategórie

 • Drviče stavebnej sutiny

  Drvičky stavebnej suti dokážu spracovať stavebný materiál až o tretinu jeho pôvodného objemu. Čistú suť je môžné opäť využiť na stavbe. Drviče sa používajú pri rekonštrukčných prácach priamo na stavbe alebo pre spracovateľské podniky.

 • Drviče polystyrénu

  Drviče polystyrénu dokážu v krátkom čase ľahko spracovať veľké množstvá nepotrebného, odpadového polystyrénu.
  Výsledný produkt - polystyrénová drť sa dá využiť v stavebníctve (zásypy pôdnych priestorov, pre ľahčený izolačný betón, zateplenie obvodových stien, a pod. ale aj napr. na prevzdušnenie zeminy. Pre zásyp vytvorí ucelený produkt bez väčších vzduchových medzier. Stroj dodávame podľa požiadaviek zákazníka na drvené množstvo a veľkosť zrna.
  Kusy k drveniu sa vhadzujú do hrdla násypky. Polystyrén prejde drvičom a výsledný produkt vypadáva spodnou časťou do mecha alebo vaku. Doporučujeme použiť pneumatickú dopravu drveného produktu. Ten sa fúka do bigbagu alebo sila. Podstatne sa tým zvýši výkon drviča.
  Pošlite nám požiadavky na drvič polystyrénu na info@naradiestroje.sk a my Vám vypracujeme ponuku.

 • Drviče dreva, štiepkovače

  Drviče a štiepkovače sú vhodné pre záhradný odpad, ktorého sa počas sezóny nahromadí veľké množstvo. Drviče a štiepkovače Vám umožnia tento materiál spracovať a často aj ďalej využiť. Štiepkovače nadrvia konáre a kôru na drevenú štiepku s ktorou sa dá kúriť alebo použiť ako mulč do okrasnej výsadby.

Zobrazených 1 - 2 z 2 položiek
 • 1 159,95 € s DPH 1 221,00 € -5% kontaktujte nás

  Max. výkon drvenia (cm): 5Typ motora: Loncin GTM G200FVýkon motora - maximálny (kW/HP): 4,4 / 6Objem motora (ccm): 196Štartovanie: ručnéPalivo: bezolovnatý benzínObjem palivovej nádrže (l): 3.8Výška otvoru komínu nad zemou (cm): 113Veľkosť vstupného otvoru (cm): 25 x 25Nastavenie sklonu (°): deflektor, 85Nože: 2 otočné + 1 pevný protinôžHmotnosť (Kg):...

  1 159,95 € s DPH 1 221,00 € -5%
  966,63 € bez DPH
  Znížená cena
  kontaktujte nás
 • 5 910,90 € s DPH 6 222,00 € -5% kontaktujte nás

  Drvič stavebnej sutiny od firmy Sima je užitočným pomocníkom na stavbe. Redukuje objem stavebného odpadu na tretinu jeho pôvodného objemu. Čistú suť môžete opäť využiť na stavbe, príp. ju môžete jednoduchšie odviezť. Triton je určený na drvenie stavebných materiálov, ako sú keramické a kamenné dlaždice, strešná krytina, kusy betónu, tehly, kusy z hliny a...

  5 910,90 € s DPH 6 222,00 € -5%
  4 925,75 € bez DPH
  Znížená cena
  kontaktujte nás
Zobrazených 1 - 2 z 2 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop