Produkty

Vibrátory na betón Počet produktov v kategórii: 52

Ponorné vibrátory slúžia na úpravu betónu. Pomocou ponorných vibrátorov sa betón rýchlejšie a jednoduchšie upraví a dostaví konečný efekt podľa Vašich predstáv a požiadaviek. Spevňujú betón a zbavujú ho vzduchových bublín a iných nežiadúcich porúch.

Podkategórie

 • Mechanické ponorné...
  Mechanické ponorné vibrátory sa používajú na zhutňovanie betónu. Pri mechanickom prevedení je pohonnou jednotkou elektromotor a otáčavý pohyb sa prevádza do vibračnej hlavice ohybným hriadeľom o dĺžkach 1 - 5 m. Mechanicke ponorné vibrátory hodia sa na menšie stavebné práce, základové dosky u domov, apod. Pre väčšie stavby doporučujeme vysokofrekvenčné vibrátory s meničom alebo elektronické modely.
 • Meniče napätia a...

  Meniče napätia a frekvencie vyrábajú požadované napätie pre vibrovanie betónu. Vibrátory tohto druhu pozostávajú z vysokofrekvenčného meniča, na ktorý sa pripája hadica - chránič kábla s vibračnou hlavicou.

 • Vysokofrekvenčné...
  Vysokofrekvenčné vibrátory s meničom napätia a frekvencie sa doporučujú pre väčšie stavby. Výhodou týchto výrobkov je ich vysoká odolnosť a spoľahlivosť.
 • Vysokofrekvenčné stropné
  Vysokofrekvenčné stropné vibrátory s motorom v hlavici sú vhodné pre rotačné meniče 42 V / 3~200 Hz. Šetria čas a potrebné množstvo práce, znižujú únavu obsluhy. 15 m kábel dáva zariadeniu vysoký stupeň nezávislosti. Majú ergonomické držadlo odolné proti nárazu. Dvojpolohový vypínač na držadle zjednodušuje obsluhu.
 • Elektronické vibrátory

  Elektronické ponorné vibrátory sú výkonné profesionálne stroje určené pre veľké stavby. Zároveň sú veľmi mobilné, vhodné pre obsluhu jednou osobou.

 • Motorové vibrátory
  Motorové vibrátory sú úplne nezávislé od dodávky elektrickej energie. Je v nich použitý motor HONDA GX, 4-takt. Jednoduchá manipulácia - neobsahujú žiadny prívodný kábel.
 • Príložné vibrátory...
  Príložné vibrátory sa používajú pri malých i veľkých projektoch, na stavbách alebo v betonárskom priemysle. Zvyčajne sa uchytávajú na debnenie pomocou skrutiek.
Zobrazených 1 - 18 z 52 položiek
Zobrazených 1 - 18 z 52 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop