Produkty

Navštívené produkty

P-4a Dytron elektrická ručná zváračka na plastové rúrky

nové (nepoužité)

Presnosť nastavenia (°C): 10
Rozsah teplôt (°C): 180 - 280
Zvuková signalizácia: na prianie
Zváraný priemer (mm): 16 - 63
Príkon (W): 650
Napájanie (V): 230V
Hmotnosť (kg): 1,57
Maximálne súčasne použiteľných nástavcov: 3

Viac detailov

kontaktujte nás

314,64 €

262,20 € bez DPH

-8%

342,00 €

 Grenke lízingový kalkulátor

A K C I A

doprava v rámci SR – ZDARMA !


Najvyhľadávanejšia skupina ručných profesionálnych zváračiek na plastové potrubie je vybavená vyhrievacím tŕňom s priemerom 32 mm.
Zváračky majú príkon 650W a sú vhodné na zváranie potrubia s priemerom 16 - 63 mm.
Minimalizovaný rozmer vyhrievacieho telesa uľahčuje zváranie v obmedzenom priestore.
Pre tento typ zváračiek sú určené čeľusťové nástavce, ktorých progresívne riešenie je patentovo chránené.
Hlavné prínosy tohoto prevedenia spočívajú v ich optimalizovaných rozmeroch, zvýšenej tepelnej účinnosti a ich veľmi jednoduchej výmene.
Nástavce je možno vymieňať aj pri zahriatom tŕni, aby pritom by dochádzalo k jeho poškodeniu.
Povrch všetkých nástavcov je obalený vrstvou kvalitného ochranného antiadhézneho materiálu.

Spôsob nastavenia: potenciometer
Indikácia: LED dióda
Presnosť nastavenia (°C): 10
Rozsah teplôt (°C): 180 - 280
Zvuková signalizácia: na prianie
Zváraný priemer (mm): 16 - 63
Príkon (W): 650
Napájanie (V): 230V
Hmotnosť (kg): 1,57
Maximálne súčasne použiteľných nástavcov: 3

Zváračka P-4a umožňuje plynulo nastaviť teplotou v rozsahu 180 - 280°C. Nastavenie pracovnej teploty sa robí pomocou otočného regulačného gombíku.

Zváračka Dytron P-4a 650W mini pre polyfúzne zváranie sa používajú na vzájomné spájanie rúrok z termoplastov (najčastejšie z PP, PE, PB, alebo PVDF) pomocou tvaroviek. Jedná sa o dimenzie 16-125 mm určených najmä pre vnútorné rozvody vody a kúrenia. Súčasťou mini kompletu sú 3 nádstavce s veľmi kvalitným modrým povlakom pre priemer rúrok 20,25,32 mm.

PRÍSLUŠENSTVO:
Nožný stojan
Zabezpečuje stabilnú polohu zváračiek(prikľaknutím na podlahe).Umožňuje jednoduché prevedenie zvaru jednou osobou
Nožnice na trúbky
Slúžia k deleniu rúrok menších dimenzií než 43 mm
Modré nádstavce o priemere 20,25,32 mm.
S dvojvrstvovým nástrekom (vyznačujúcimi sa vysokou mechanickou a tepelnou odolnosťou a približne dvojnásobnou životnosťou oproti čiernym nástavcom).

 

Obj.č.: 04531

Odolnejšie čeľusťové nástavce modré d20, 25, 32 mm, nožný stojan, nožnice DYNO do 42 mm, imbusový kľúč 4 mm, malý plechový kufor MINI.

 

Ručná polyfúzna zváračka určená pre profesionálov, vybavená presnou elektronickou reguláciou a originálnym akustickým sprievodcom zvaru TraceWeld s nastaveným časom zvaru jednotlivých dimenzií. Ich najväčšou prednosťou je schopnosť trvalej prevádzky aj v najnáročnejších podmienkach. Tŕňová zváračka s príkonom 650 W je najžiadanejšie prevedenie. Umožňuje pracovať v stiesnených priestoroch, súčasne upnúť až tri čeľusťové nástavce súčasne, do max. priemeru 63 mm

 

Systém TraceWeld pre POLYS P-4

 

Najmodernejší systém kontroly času pri polyfúznom zváraní je k dispozícii u všetkých dodávaných zváračiek POLYS P-4. Jednotlivé systémy sa líšia iba komfortom ovládania. Pre príklad použitia sme zvolili prevedenie P-4a, pretože ide o jeden z najobľúbenejších typov ovládania. Nastavenie teploty a dimenzie je veľmi jednoduché, pričom za obyčajnými otočnými ovládačmi sa skrýva tá najmodernejšia číslicová elektronika. Patentovaný systém časovej signalizácie TraceWeld umožňuje prevádzať úplne spoľahlivé zvary aj zváračom s menšou praxou.

Zváračka P-4a umožňuje plynulo a presne nastaviť teplotou v rozhraní 180 - 280°C. Nastavenie pracovnej teploty sa robí pomocou 1 modrého otočného regulačného prvku. Teplota sa nastavuje pomocou nástroja, čo spoľahlivo bráni náhodnej zmene zvolenej hodnoty. Vnútorným 2červeným regulačným krúžkom sa nastavuje dimenzia zváraného potrubia. Po zvolení teploty podľa typu zváraného materiálu a nastavenie priemeru zváraného potrubia sa zváračka zapne pripojením k elektrickej sieti. Správna činnosť je v tejto chvíli signalizovaná nielen 3červenou kontrolkou zapnutia, ale neprerušovaným svetlom 4 zelenej diódy indikácie teploty. Akonáhle začne táto kontrolka tato blikať, je možné začať zvárať. Pred nasadením dielov potrubia na príslušné nástavce je potrebné stlačiť 5 tlačidlo TIMER. Celý proces je potom indikovaný nasledujúcim spôsobom:
 
Čas nahrievania - krátky akustický signál oznamuje začiatok procesu zvárania.
Čas zasunutia - nepretržitý rýchle prerušovaný akustický signál vymedzuje fázu zasunutia rúry do tvarovky, táto nesmie byť prekročená.
Čas fixácie - dlhý akustický signál oznamuje ukončenie procesu zvárania, v tom momente je možné spoj fixovaný pri zváraní uvoľniť.

Spôsoby ovládania

U zváračiek modrej profesionálnej triedy si zákazník môže vybrať zo štyroch typov regulácie. Všetky dodávané modely môžu byť vybavené našou špičkovou elektronickou akustickou a optickou signalizáciou TraceWeld. Tento nami špeciálne vyvinutý systém automaticky určuje dielčie technologické časy podľa dimenzie a materiálu zváraných trubiek.

  

Zváračka P-4a umožňuje plynulo nastaviť teplotou v rozsahu 180 - 280°C. Nastavenie pracovnej teploty sa robí pomocou otočného regulačného gombíku. Zváračka P-4a s akustickou signalizáciou umožňuje naviac akusticky signalizovať technologický proces zvárania. Nastavenie pracovnej teploty sa robí pomocou vnútorného otočného regulačného gombíku. Nastavenie akustickej signalizácie sa robí pomocou vnútorného otočného regulačného gombíku s pred nastavenými aretačnými polohami podľa jednotlivých dimenzií.

 

Zváračka P-4b umožňuje krokovo nastaviť teplotu pomocou palcového prepínača s krokom nastavenia 5°C. Táto zváračka umožňuje nastaviť teplotu už od 100°C. Tým je umožnené zvárať aj materiály s nízkou teplotou natavenia.
 

Zváračka P-4c umožňuje plynulo nastaviť teplotu a akustickú signalizáciu pomocou troch tlačidiel. Indikácia teploty sa zobrazuje priamo na displeji. Ovládanie systému TraceWeld sa robí jediným multi funkčným tlačidlom, kde dlhé stlačenie umožňuje nastavenie dimenzií zváraného potrubia a krátkym stlačením sa spúšťa signalizácia zváracieho cyklu.
 

Zváračka typu P-4d má teplotu nastaviteľnú v rozsahu 180 - 280°C po krokoch 5°C. Nastavená teplota je po zapnutí prístroja indikovaná červenou LED diódou, a to nasledujúcim spôsobom:

- ak svieti jedna červená LED dióda, odpovedá teplota hodnote zobrazenej pri príslušnej LED diódy
- ak svietia dve červené LED diódy vedľa seba, zodpovedá teplota prostredia hodnote z obidvoch zobrazených (napr. Ak svieti červená LED dióda pri hodnoty 210°C a súčastne pri hodnote 220°C, je nastavená teplota 215°C).

 

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

P-4a Dytron elektrická ručná zváračka na plastové rúrky

P-4a Dytron elektrická ručná zváračka na plastové rúrky

Presnosť nastavenia (°C): 10
Rozsah teplôt (°C): 180 - 280
Zvuková signalizácia: na prianie
Zváraný priemer (mm): 16 - 63
Príkon (W): 650
Napájanie (V): 230V
Hmotnosť (kg): 1,57
Maximálne súčasne použiteľných nástavcov: 3

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop