Vaše výhody s leasingom

V spolupráci s leasingovou spoločnosťou má PROFIMA SK s. r. o. predovšetkým jeden cieľ:
Vybudovať dlhodobé a úspešné vzťahy, z ktorých budú mať prospech všetky strany.

Financovanie nákupu pre malé a stredné podniky, živnostníkov (pre zákazníkov s IČO registráciou v SR) je možné veľmi rýchlo a jednoducho vybaviť. Uzatvorenie zmluvy je naozaj mimoriadne jednoduché a podstatne rýchlejšie ako vybavenie žiadosti o úver:

• od obstarávacej ceny 500,- EUR bez DPH

• online spracovanie žiadosti do 30 minút

• schválenie do 10000,- € bez účtovných výkazov

• dĺžka leasingu od 6 do 60 mesiacov

• výhodné poistenie predmetu leasingu

• štandardne nulová akontácia

• možnosť operatívneho alebo finančného leasingu

• možnosť výmeny predmetu leasingu na konci za nový, modernejší alebo jeho odkúpenie

 


Leasing je čoraz obľúbenejší. V mnohých podnikoch je leasing už dnes pevnou súčasťou ich finančnej stratégie. Ktoré výhody však leasing ponúka

Tu nájdete dobré dôvody ...

... ktoré pre vás ako zákazníka hovoria v prospech leasingu:

Pomáha udržať likviditu.
Leasing šetrí vlastný kapitál a posilňuje tak vašu bonitu voči bankám. Nákup v hotovosti odčerpáva likviditu podniku a často vedie k časovo náročným rokovaniam o dodávateľských prípadne bankových úveroch. Leasing naproti tomu neobmedzuje váš manévrovací priestor pri dodávateľských úveroch, ani nezaťažuje vašu bilanciu pre jednania s finančnými inštitúciami. Keďže zariadenia zostávajú vlastníctvom leasingovej spoločnosti, nezhoršuje sa - na rozdiel od kúpy - pomer vlastného kapitálu a bilančnej sumy, vlastného kapitálu a investičného majetku. Zrátané a podčiarknuté to znamená: Využívate najmodernejšie technológie, zlepšujete súčasne svoju bonitu, bilančné charakteristiky a tým rating svojho podniku.

Dáva istotu plánovania.
Prenajať si nové zariadenia sa oplatí. Dôvod: Platíte až vtedy, keď technika vo vašom podniku odovzdáva svoju pridanú hodnotu. Namiesto vysokých obstarávacích nákladov, ktoré sa musia jednorazovo zaplatiť, platíte pravidelné leasingové splátky s výnosmi, vznikajúcimi pri použití a s využitím zariadení. To od začiatku rozširuje vaše investičné možnosti. K tejto výhode tzv. Pay-as-you-earn sa pridáva istota plánovania. Konštantné leasingové splátky sú nákladovou položkou, ktorú možno v plánovaní vášho podniku ľahko kalkulovať.

Umožňuje väčšie investície v skoršom okamihu.
Nízke splátky nahrádzajú vysoké kúpne ceny, pretože obchodný vývoj často vyžaduje potrebu novej techniky. Aby ste mali so svojím podnikom úspech, musíte stále investovať do pokrokových technológií. Avšak nákup viaže kapitál a vďaka krátkym inovačným cyklom sú mnohé zariadenia zastarané skôr, ako sa zaplatia resp. odpíše ich účtovná hodnota. Riešenie: Leasingová ponuka. Vďaka nízkym mesačným splátkam môžete investovať do novej techniky presne vtedy, keď ju potrebujete. Zostávate tak na čele pred konkurenciou.


Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop